G5 Cihazı

G5 masajı kendi adını taşıyan bir aletle yapılır. 

Zamanla vücudunuz canlılıktan uzaklaşır,dolaşım yavaşlar. Cilt tonusunu  kaybeder ve dolaşım bozukluğuna bağlı selülit oluşur . G5 masajı hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların  yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.  G5 masajı vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya başlamasını sağlar. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça ve üst bacak bölgelerinde daha etkilidir.Selülit tedavisinde uygulama sonrası ciddi fark gözlenir.G5 masajı selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir.

Her yeni güne uyandığınızda dinlenmiş ve rahatlamış hissettiğiniz vücudunuz ilerleyen zamanla, gün içerisinde tekrar yorulmaya başlar. G5 masajının dolaşımı aktifleyici , ağrı, bitkinlik ve yorgunluk giderici özellikleri bulunmaktadır.Bu masaj ile kaslarda biriken toksinlerin rahatça atılması sağlanır ve toksin atlımı ile beraber ağrılar da azalır,sertleşmiş kasların gevşetilmesi sonucunda çok daha rahat bir şekilde hareket edilmesine yardımcı olur. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti artar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasına yardımcı olur.

Ayrıca karın bölgesindeki sarkmaların azalmasında,bağırsak hareketlerini kolaylaşmasında ve dolayısıyla sindirim bozukluklarının giderilmesinde etkili olmaktadır.

Seans miktarında herhangi bir sınırlama olmayıp,düzenli aralıklarla uygulanabilir.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

* Bölgesel dolaşımı aktifler
* Ağrı gidermede etkilidir,rahatlatır.
* Fazla yağların yakılmasını sağlar
* Cilt sıkılaştırmada etkilidir
* Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılır
* Cildin esnekliğini sağlar
* Toksin atmada yardımcı olur.
* Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır.
* Zihinsel ve fiziksel stresi azaltır

Dr. Cilek CAN

  • CİHAZLARIMIZ

  • Ziyaretçi Defteri

  • Takvim

  • İstatistik

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Dr. Dilek CAN  - BİGEST (Kişisel Bakım ve Sağlıklı Yaşam Merkezi)